X
تبلیغات
زولا

آموزش کسب و کار، کسب درآمد اینترنتی، استخدام ، استخدامی، کنکور و موفقیت در کنکور و دانشگاه

آموزش کسب و کار,کسب درآمد,کسب درآمد از اینترنت , استخدام استخدامی کنکور موفقیت در کنکور و دانشگاه

کانال‌های بازاریابی دیجیتال در کسب و کار اینترنتی

 کانال‌های بازاریابی دیجیتال در کسب و کار اینترنتی

 تاثیر و اهمیت دو کانال خاص یعنی وبسایت و نیز رسانه  اجتماعی در رشد و رونق کسب و کارهای کوچک و افزایش کسب درآمد آنها خیره کننده است.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

بر اساس تحقیقی که اخیرا توسط دریپ انجام شد، وبسایت و رسانه‌های اجتماعی دو مورد از کانال‌های بازاریابی دیجیتال هستند که کسب و کارهای کوچک بیش از همه از آنها استفاده می‌کنند.

این تحقیق بر اساس یک نظرسنجی از ۱۰۰۳ داوطلب از میان صاحبان و مدیران کسب و کارهای کوچک ایالات متحده انجام گرفت.تقریبا ۷۱ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی برای بازاریابی کسب و کار خود به وبسایت خود تکیه کرده بودند و بازاریابی ۶۸ درصد از شرکت کنندگان از طریق رسانه های اجتماعی انجام می‌گرفت.

کسب درآمد با کانال تلگرام

از میان صاحبان کسب و کاری که در این نظرسنجی شرکت کردند، تنها ۲۸ درصد اعلام کردند که روی تبلیغات دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

تقریبا چیزی نزدیک به ۵۸ درصد از صاحبان کسب و کارهای کوچک شرکت کننده در این نظرسنجی باور داشتند که معنی صفحه فرود را درک می‌کنند، و ۵۴ درصد نیز اعتقاد داشتند که می‌توانند نرخ تبدیل را تعریف کنند.

کمتر از نیمی از صاحبان کسب و کار می‌توانستند عبارات مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، اتوماسیون بازاریابی (marketing automation)، قیف فروش و بازاریابی درونگرا (inbound marketingg) را تعریف کنند.

تقریبا ۳۹ درصد از صاحبان کسب و کارهای کوچک دقیقا نمی دانستند که از فعالیت های بازاریابی خود چه مقدار بازگشت سرمایه به دست می آورند؛ به عقیده ۳۴ درصد از آنها میزان بازگشت سرمایه حاصل از بازاریابی شان قابل قبول بود. این میزان برای ۲۲ درصد غیرقابل قبول و از نظر ۶ درصد بسیار مثبت بود.

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینترنت .بازاریابی . بازاریابی آنلاین . کانال بازاریابی . کسب و کار کوچک . مدیریت کسب و کار . وب سایت کسب و کار

تاریخ ارسال: شنبه 4 آذر 1396 ساعت 18:59 | نویسنده: کسب و کار | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد