آموزش کسب و کار، کسب درآمد اینترنتی، استخدام ، استخدامی، کنکور و موفقیت در کنکور و دانشگاه

آموزش کسب و کار,کسب درآمد,کسب درآمد از اینترنت , استخدام استخدامی کنکور موفقیت در کنکور و دانشگاه

کسب درآمد اینترنتی از طریق تی‌شرت چاپی

کسب درآمد اینترنتی از طریق تی‌شرت چاپی

رای شروع یک تجارت تیشرت موفق، چندین المان مهم و حیاتی وجود دارد. هر کدام از این المان ها باید قبل از شروع ، در نظر گرفته شوند.
برجستگی: خاص بودن به شما کمک می کند تا بدون هدر دادن بودجه، بتوانید مخاطبان درست را به سمت مارکت خود جذب کنید.
طراحی: اکثریت مردم که تیشرت گرافیکی خریداری می کنند، به دنبال طراحی ، گرافیک و شعارهایی هستند که به آنها مرتبط است و شخصیت و ایده های آنان را بازتاب می کند.
کیفیت: نیاز است تا کیفیت تیشرت هایی که شما از ان استفاده می کنید و پرینت ها ، در حد عالی باشد.
برند: در صنعت تیشرت ، برند مورد علاقه و قوی ، مهم می باشد....

تی‌شرت به عنوان یک جز اساسی در پوشش غیر رسمی می‌باشد و در ده های اخیر مورد پذیرش مردان و زنان قرار گرفته است. نه تنها آنها به عنوان یک جز کلاسیک از پوشش غیر رسمی هستند، بلکه مشابه یک بوم خالی برای هنرمندان و کارآفرینان هستند. به این دلیل فروش آنلاین تیشرت به یک تجارت مشهور تبدیل شده است.برای بسیاری از کارآفرینان، شروع به کار در برند تیشرت آنلاین، یک روش خوب و ارزان برای شروع در تجارت آنلاین می باشد، حتی اگر این تجارت اول، دوم یا سوم شما باشد.
با رشد محبوبیت تجارت تیشرت، بدون شک شما با رقابت سختی روبرو خواهید شد. برای غلبه بر این، شما به طراحی هایی که مردم دوست دارند، برندی که برای مردم مهم است و کیفیتی که به آن اعتماد دارند، نیاز خواهید داشت. در این باره، ما به سراغ فرایند تولید برای راه اندازی خط تولید تیشرت و فروشگاه های آنلاین می رویم. ما به هر کدام از مراحلی که درگیر این فرایند است و کلید موفقیت در این مسیر که می تواند به شما به عنوان کارآفرین کمک کند، نگاهی می اندازیم.
بیایید شیرجه برویم.

 چگونه یک فروشگاه تی‌شرت آنلاین بسازیم؟

کشف کنید که چگونه می توان، یک فروشگاه تیشرت کاملا خودکار با موجودی لازم، بدون هیچ گونه کدگذاری و تجارت و یا تجربه های طراحی راه اندازی کرد.

لازم نیست برنامه نویس استخدام کنید!از اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی شروع کنید و از فروشگاه ساز ها کمک بگیرید!
۱-ایمیلتان را وارد کنید و یک حساب کاربری درست کنید.
۲-شروع کنید.
متشکرم! ۲ درس اول شما تمام شد.

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین تیشرت راحت است

اینجا خبرهای خوبی هست. ساخت و راه اندازی یک برند تجاری جدید تیشرت، نسبتا ارزان و سریع می باشد. اگر شما ، ایده هایی درباره طراحی هایی که می خواهید بفروش برسانید، دارید، می توانید در کمتر از چند ساعت آن را انجام دهید. با وجود فراوانی اپلیکیشن ها و یکپارچگی در فروشگاه اپلیکیشن، همچنین می توانید در کمتر از چند دقیقه، فروشگاه خود را به یک چاپگر تیشرت متصل کنید و یک فروشگاه کاملا عملکردی و آماده چاپ روی تیشرت و ارسال به مشتریان را داشته باشید.

اما این واقعا کار سختی می باشد

با وجود ابزارها و تکنولوژی های قابل دسترس امروزی برای طراحی ، چاپ و ارسال تیشرت ها ، این فرایند را ساده می کند. قسمت سخت ، ایجاد یک برند برای باقی ماندن در رقابت می باشد. ترکیب رقابت با حاشیه ها و ساخت یک کمپانی تیشرت آنلاین، ممکن است کمی سخت تر از آنچه در ابتدا به نظر می آید ، باشد.
برای اینکه با برند جدید تیشرت خود موفق شوید، نیاز است تا از ابتدا تصمیماتی درست بگیرید.

چگونه یک تجارت تیشرت را شروع کنیم

برای شروع یک تجارت تیشرت موفق، چندین المان مهم و حیاتی وجود دارد. هر کدام از این المان ها باید قبل از شروع ، در نظر گرفته شوند.
برجستگی: خاص بودن به شما کمک می کند تا بدون هدر دادن بودجه، بتوانید مخاطبان درست را به سمت مارکت خود جذب کنید.
طراحی: اکثریت مردم که تیشرت گرافیکی خریداری می کنند، به دنبال طراحی ، گرافیک و شعارهایی هستند که به آنها مرتبط است و شخصیت و ایده های آنان را بازتاب می کند.
کیفیت: نیاز است تا کیفیت تیشرت هایی که شما از ان استفاده می کنید و پرینت ها ، در حد عالی باشد.
برند: در صنعت تیشرت ، برند مورد علاقه و قوی ، مهم می باشد.
بیایید نگاهی عمیق تر به کلیدهای موفقیت بیندازیم.

برجستگی

در اطرافتان ممکن است این اصطلاح را خیلی شنیده باشید، اما این اصطلاح، هیچ جایی مهم تر از صنعت تیشرت گرافیک، کاربرد ندارد. یکی از عوامل مهم در ایجاد یک تجارت تیشرت موفق، توانایی ایستادگی در برابر تعداد بیشماری از رقبا می باشد و یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار ، انتخاب و پذیرایی از یک برجستگی خاص می باشد.
در حالت کلی، طبقه بندی هایی مثل تیشرت با شعارهای طنزگونه، در حال توسعه در مارکت ها می باشد. به یک نمونه از برجستگی های خاص مثل تیشرت هایی که با شعارهای طنزگونه درباره دکترها و پرستارها می باشد، می توان اشاره نمود.

طراحی

آخرین چیزی که یک بازدید کننده می خواهد، دیدن کاتالوگ و یک کپی از طراحی تیشرت که در جاهای دیگر است، می باشد. طراحی های شما لزوما نیاز نیست پیچیده باشد، در واقع، بسیاری از فروشندگان تیشرت گرافیکی، بسیار ساده هستند. اما آنها نیاز دارند تا با مخاطبان شما ارتباط برقرار کنند.

کیفیت

عامل مهم بعدی در موفقیت و پایداری یک تجارت تیشرت آنلاین، کیفیت می باشد. شما می توانید یک نفر را برای بار اول گول بزنید ولی برای بار دوم نمی توانید. یک الگویی که کم رنگ می شود و یا تیشرتی که پاره شود، نمی تواند باعث شود که مشتریان برای خرید دوباره بازگردند.

برند: یک برند مورد علاقه و قوی، در صنعت تیشرت، حیاتی است

برند شما یک وعده است، که تمام گزینه های شما که شامل برجستگی، طراحی و کیفیت می باشد را به هم گره خواهد زد. ایجاد یک برند دوست داشتنی و یکتا در این صنعت رقابتی بزرگ ، مهم می باشد. زمانی که مشتریان انتخاب های زیادی دارند، برای یک کسب و کار تجارت الکترونیک، حضور ممتاز برای جلب توجه مشتریان ، مهم می باشد.

کیفیت تیشرت

همه تیشرت ها و شغل هایی که مرتبط با چاپ مرتبط می باشد، یکسان نیستند. همان طور که در بالا اشاره شد، کیفیت برای برند شما و موفقیت آن مهم می باشد. بناراین مهم است که به خودتان آموزش دهید و تیشرت خالی را عاقلانه انتخاب کنید. قربانی کردن کیفیت در برابر سود بیشتر،می تواند وسوسه انگیز باشد. اما شما نیاز دارید تا بررسی کنید که چگونه کیفیت می تواند روی تصمیمات مشتری تاثیر بگذارد و برند شما را به اشتراک بگذارد و در مدت زمان طولانی از شما خرید کند.
کیفیت تیشرت شامل چندین عامل، از جمله مناسب بودن ، اندازه، جنس، راحتی و وزن می باشد. نقطه شروع برای تشخیص اینکه چه نوع تیشرت خالی ، مورد استفاده قرار گیرد، بررسی مجله تیشرت انلاین می باشد، که دارای یک سری از معروف ترین تیشرت های خالی برای چاپ می باشد.
زمانی که شما انتخاب های خود را محدود می کنید، باعث می شود که سفارش تیشرت ها برای تصمیم گیری نهایی قطعی شود.

کیفیت چاپ تیشرت

امروزه، سه روش معروف برای چاپ روی تیشرت وجود دارد. هر روشی جوانب منفی و مثبت خودش را دارد. و به اینکه شما چه مدت زمانی را می خواهید صرف ایجاد محصول و همچنین شریک چاپی که می خواهید انتخاب کنید ،بستگی دارد.
در ادامه هر سه روش چاپی آورده شده تا درک بهتری از هر فرایند به شما بدهد.

چاپ صفحه


مزایا

مقرون به صرفه برای تولید انبوه
ظرفیت تخفیف

معایب

برای چندین رنگ ، مقرون به صرفه نمی باشد.
تنها می تواند طراحی ها و تصاویر ساده را چاپ کند.

انتقال حرارت


انتقال حرارت از مدت زمان طولانی وجود داشته و به فرم های مختلفی موجود می باشد. شما ممکن است ، کاغذ انتقال حرارت در دفتر فروشگاه عرضه محلی را دیده باشید. اگر چه این کار، چاپ طرح از کامپیوتر را راحت می کند، و آنها را با اتو منتقل می کند، ولی سبب قطع آن به هنگام اجرای کسب وکار نمی شود.فرم پیشرفته انتقال حرارت، انتقال پلاستیزول نامیده می شود و توسط پرینترهای حرفه ای بر روی برگه های انتقال حرارت با کیفیت بالا و مخصوص چاپ می شوند. مزیت این، توانایی در سفارش تعداد انبوهی پرینت از چاپگر محلی و انتقال آنها به تیشرت می باشد.
انتقال دهنده های حرارت می توانند، تصاویر کاملا رنگی را سریع و به راحتی بر روی تیشرت ایجاد کنند.

مزایا

شما می توانید هر پیراهنی را با توجه به تقاضا چاپ کنید.

معایب

کیفیت پایین تر و دوام کمتر نسبت به چاپ صفحه و مستقیم پوشاک
سرمایه گذاری بزرگ در ماشین پرس حرارت(چند صد دلار تا چند هزار دلار)
رویکرد “خودت انجام بده”به معنی ورود زمان اضافی از خود می باشد.

مستقیم به سمت پوشاک(DTG)

فرایند چاپ مستقیم پوشاک ، مانند چاپگر جوهری که شما در خانه دارید، عمل می کند. چاپ مستقیم پوشاک، به طور مستقیم بر روی تیشرت است و می تواند تصاویر کاملا رنگی با دقت بالایی را تولید کند.

فرایند چاپ مستقیم پوشاک، از نظر کیفیت ، همتراز با چاپ صفحه و بهتر از انتقال حرارت می باشد. به دلیل اینکه مانند یک پرینتر جوهری عمل می کند و برخلاف چاپ صفحه، هزینه راه اندازی ندارد. این به این معنی است که چاپ سفارش های کوچک، مقرون به صرفه و آسان می باشد. نقطه ضعف عمده چاپ مستقیم پوشاک، عدم تخفیف برای سفارشات بزرگ می باشد، که مدت زمان یکسانی برای چاپ هر تیشرت صرف می شود.

مزایا

گزینه های نامحدود رنگ
دقت بالا در طرح های چاپ شده
مناسب برای سفارش های کوچک
بدون نیاز به هزینه های راه اندازی

معایب

برای تولیدات انبوه ، مقرون به صرفه نمی باشد.
عدم تخفیف به صورت کلی

ایجاد طرح

بهترین طرح فروش را پیدا کنید.
اگر به دنبال طرح و ایده برای تیشرت هستید، چشم انداز به محصولات معروف و آنهایی که اخیرا به فروش رفته اند، می تواند شروع خوبی باشد.
در زیر ، یک فهرستی از صفحات پرفروش و معروف بازار تیشرت گرافیکی، آمده است، که می تواند به شما در انتخاب ایده بهتر در طراحی تیشرت، کمک کند.
Teeview
Zazzle Bestsellers & Zazzle Popular
Redbubble Popular
Skreened Trending Shirts
Snorg Bestsellers
Kickstarter T-Shirt Campaigns
شما ممکن است که موضوعات و جستجوهای داغ گوگل را بررسی کنید تا یک حسی از آنچه که اخیرا مورد علاقه مردم است، بگیرید.

استخدام یک طراح

زمانی که شما ایده برای طراحی تیشرت دارید، می خواهید ایده هایتان را به مرحله طراحی برسانید.اگر نرم افزار فتوشاپ و یا نرم افزارهای مشابه داشته باشید، می توانید نمونه هایی از طراحی ها را خودتان انجام دهید.اگر شما مثل اکثر مردم باشید، به احتمال زیاد نیاز به طلب کمک دارید.
انواع گوناگونی از ابزارها و مارکت هایی وجود دارد که می توانید از آنها جهت کمک در طراحی و یافتن طراح گرافیک مناسب، استفاده کنید.

موسسات طراحی


دریبل(Dribbble) ، یک موسسه طراحی بسیار عالی، با تعداد زیادی استعداد منحصر به فرد می باشد. درباره سبکی که شما به دنبال آن هستید، جستجو کنید و به طراحانی که دوست دارید ، پیام بدهید و ببینید که آیا آنها برای پروژه های آزاد در دسترس هستند.

بیهانس(Behance)، یک موسسه دیگر می باشد، که شما می توانید برای طراحی بعدی به سراغ آن بروید.

شبکه های مستقل

انتخاب های دیگری که ممکن است امتحان کنید،شبکه های مستقل معروف مانند فریلنسر(Freelancer) و آپ ورک(Upwork) می باشد.

خرید طرح ها

اگر در انتخاب طراح مانده اید، انتخاب های دیگری مانند خرید طرح های از پیش ساخته شده وجود دارد.در نظر داشته باشید که اگر انتخاب شما این است که به این مسیر بروید، احتمال بالایی وجود دارد که مردم دیگر در حال فروش طرح باشند، که این باعث می شود برند شما را برای ایستادگی و ماندن در رقابت ، سخت تر کند.
مارکت های گرافیکی تیشرت زیر را چک کنید:
Designious
T-Shirt Factory
ممکن است مارکت های کلی گرافیکی تیشرت را بررسی کنید، اما در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید تیشرت هایتان را به فروش برسانید، نیاز به خرید یک مجوز تجاری خواهید داشت.
بازار خلاق(Creative Market)
Graphic River

ایجاد مدل آزمایشی از طرح های خود

زمانی که شما طرح های نهایی را دارید، قدم بعدی ایجاد مدل آزمایشی از طرح ها بر روی تیشرت می باشد. و مشتریان طرح نهایی تیشرت چاپ شده را خواهند دید. روش های مختلفی برای دریافت تصاویر از طرح های نهایی بر روی تیشرت وجود دارد، که شامل سفارش نمونه ها و عکاسی از تصاویر توسط خودتان و یا قالب های تیشرت آنلاین می باشد. می توانیدبرای ایجاد مدل آزمایشی ۱۰۰ درصد دیجیتال ،نمونه زیر را انتخاب کنید.

چاپ روی تیشرت و لباس

قالب های تیشرت نرم افزار فتوشاپ، نمونه های معمولی از فایل های آزمایشی می باشد. و به شما اجازه می دهد که یک نگاهی اجمالی بر اینکه طرح های چاپ شده بر روی تیشرت چگونه به نظر می آیند، داشته باشید.اکثر قالب های فتوشاپ به همراه لایه های متعدد می باشد که به شما اجازه می دهد تا رنگ تیشرت را عوض کنید و طراحی خود را اعمال کنید، که با خطوطی از پیراهن ترکیب می شود.
در زیر چند منبع برای یافتن بهترین مدل آزمایشی برای پروژه بعدی تان آمده است:
GraphicRiver T-Shirt Mockups
Design Inspiration Magazine – ۴۰ T-Shirt Mockups
Design Bolts – ۵۰ T-Shirt Mockups
اگر نرم افزار فتوشاپ برای شما مناسب نمی باشد، می توانید از نرم افزار مبتنی بر وب-مدل آزمایشی استفاده کنید، که به شما اجازه می دهد تا همان کارها را بدون دانلود فتوشاپ انجام دهید.
Shopify’s Free T-Shirt Mockup Generator
Shirt Mockup (Web Based T-Shirt Mockup)
انتخاب دیگر برای همچین پروژه هایی، درخواست کمک از یک شخصی در Fiverr می باشد. تنها درباره مدل های آزمایشی تیشرت جستجو کنید.

به طرح های خود اعتبار ببخشید

قبل از اینکه هزینه زیادی بر روی ایده تجارت جدید خود، صرف کنید، اول باید بررسی کنید که مارکت مورد نظر وجود دارد و طرح های شما مورد علاقه می باشد. روش های مختلفی برای اعتبار بخشیدن به ایده های طراحی وجود دارد.
برخی از معمول ترین و معروف ترین شیوه های اعتبار بخشی به ایده های طراحی ، شامل موارد زیر می باشد:
شبکه های اجتماعی شخصی: یک قسمتی از طراحی هایتان را در فیسبوک، توئیتر و یا سایر شبکه های اجتماعی که دوستانتان و مشتریان در آن هستند، به اشتراک بگذارید. مراقب سوال های دوستانتان باشید، نظرات آنها می تواند مثبت باشد.
مسئولیت: درباره مسئولیت در پست هایی قبلی صحبت کرده ایم. با حجم بزرگی از مسئولیت ها ، یافتن برجستگی هدفمند از مشتریان، راحت می باشد و از نظرات آنها درباره طراحی قبل از راه اندازی ، جویا شوید.
به عنوان مثال: اعتبار بخشی تیشرت بیتکوین(Bit coin)
کیک استارتر: کیک استارتر و سایر وب سایت های بودجه، امکان تست، اعتبار بخشی و جمع آوری پول برای ایده های تجاری را راحت تر کرده است. راه اندازی یک کمپین بودجه می تواند وقت گیر باشد و نیاز به یک آماده سازی خوب دارد،اما مزایای آن می تواند زیاد باشد و به این مورد می توان اشاره کرد که می توانید پروژه خود را به طور کامل از نظر مالی تامین کنید، قبل از اینکه پول خرج کنید.
به عنوان مثال: Dev Tee’s ,Starstuff Clothing
باز کردن فروشگاه: نهایتا با سیستم عامل های تجارت الکترونیک مثلShopify ،راه اندازی فروشگاه آنلاین کاملا کاربردی درباره اعتبار بخشی به ایده تجاری در کمتر از چند ساعت، راحت نبوده است. برای یک آزمایش ۱۴ روزه رایگان ثبت نام کنید و برخی از تم های رایگان را برای شروع چک کنید.

راه اندازی فروشگاه:

هم اکنون که شما طرح های تیشرت خود را دارید، مدل آزمایشی خود را بسازید و ایده خود را اعتبار ببخشید. و زمان آن است که فروشگاه خود را بسازید. همان طور که در قسمت اعتبار بخشی ذکر شد، راه اندازی در shopify راحت و سریع می باشد.
تعداد انگشت شماری چاپ تیشرت بر طبق تقاضا که با فروشگاه shopify ادغام شده، وجود دارد. و به شما اجازه اجرای سریع می دهد. این چاپ کننده ها و ارسال کننده ها ، از طرف شما در هر زمانی که سفارش دریافت می کنید به طور خودکار ،تیشرت ها را چاپ و به مشتریان ارسال خواهند کرد.
برنامه های کاربردی چاپ و ارسال shopify زیر را بررسی کنید:
Print Aura
Printful
Teelaunch
Printify
Merchify

چرا صبر می کنید؟

بیان خلاقیت هرگز آسان نبوده و تجارت آنلاین تیشرت خود را شروع کنید. می توانید تجارت آنلاین تیشرت خود را داشته باشید و چاپ های بر طبق تقاضا را اجرا کنید. و خدمات را در عرض ۲۰ دقیقه تحقق ببخشید. و به هیچ گونه تجربه طراحی نیازی ندارید.

منبع:سایت پول یابی

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 9 آذر 1396 ساعت 00:43 | نویسنده: کسب و کار | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد