X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

آموزش کسب و کار، کسب درآمد اینترنتی، استخدام ، استخدامی، کنکور و موفقیت در کنکور و دانشگاه

آموزش کسب و کار,کسب درآمد,کسب درآمد از اینترنت , استخدام استخدامی کنکور موفقیت در کنکور و دانشگاه

انگیزه کارآفرینان موفق در کسب درآمد بالا

انگیزه کارآفرینان موفق در کسب درآمد بالا

  انگیزه در کسب و کار مانند موتور محرکه فرد را به پیش می برد و کارآفرینان موفقیت خود را از انگیزه های زیادشان به دست می آورند. کارآفرینی که با انگیزه بالا دست به تلاش می زند در واقع راه اندازی کسب و کاری موفق را نوید می دهد کسب و کاری که با موفقیت، کسب درآمد پایداری به همراه داشته و موجب افزایش درآمد و توسعه کار می شود شنیدن و خواندن انگیزه ها و اهداف مردان موفق در کسب و کار و کسب درآمد در ما ایجاد انگیزه مضاعف می کند . در اینجا ده کارافرین موفق و موسس کسب و کار از انگیزه و تلاششان می گویند.

این موسسان، روش حفظ انگیزه در سختی ها را با شما در میان می‌گذارند. هیچ راه منحصر به فردی برای کسب انگیزه وجود ندارد. در واقع این کاملا شخصی است و از چیزی که برای شما اهمیت دارد و به شما نیرو می‌دهد نشأت می‌گیرد. اما فارغ از اینکه آن را در کجا پیدا می‌کنید، انگیزه اغلب بخش لاینفک چیزی است که در سختی ها به شما نیرو می‌دهد تا به کار خود ادامه دهید.

ما از ۱۰ کارآفرین خواستیم که چیزها، کارها و افرادی که الهام بخش آنها برای فعالیت و تلاش در جهت ایجاد تحول هستند را با ما در میان بگذارند.

آنچه در ادامه می آید اظهارات آنها است.

نام: Harper Reed

شرکت: Modest (پی پال فعلی)

انگیزه: آزادکردن دسترسی ها و فرصت دادن به مردم. یکی از دلایل اصلی که هنگامی‌که شرکت‌مان را به پی پال فروختیم آنقدر هیجان زده شده بودم این است که پی پال مدت‌ها است چنین کاری را انجام می داد: فراهم کردن دسترسی به چیزهایی که فقط شرکت‌های بزرگی که منابع و ثروت در اختیار داشتند قادر به دستیابی به آنها بودند. شنیدن اینکه مدیرعامل ما درباره همین چیزها صحبت می کند الهام بخش است، چرا که اعتقاد دارد این بخش بزرگی از پی پال است.

نام: Chieh Huang

شرکت: Boxed

انگیزه: کارکنان مان در مراکز کار که کارهای دشواری را بر عهده دارند. حیات کاری من در Boxed نیز از همانجا آغاز شد؛ من هم به عنوان مدیرعامل در ابتدا به بسته بندی می پرداختم. افراد زیادی هستند که برای اتخاذ تصمیم‌های درست در جهت پیشرفت شرکت روی ما حساب می‌کنند تا بتوانند نانی بر سر سفره‌های خود ببرند، و همین به من انگیزه می‌دهد.

نام: David Perkins

شرکت: High West Distillery

انگیزه: حضور در کنار افراد باانگیزه و مشتاق. شور و شوق آنها همیشه واگیردار است و به من برای حرکت انرژی می‌دهند. به علاوه، آنها از قشرهای مختلفی هستند و تنها به هنرمندان یا موسیقیدانان مشهور محدود نمی‌شوند.

به خاطر دارم در دوره دانشگاه در تابستان به عنوان کارگر در یک انبار کار می‌کردم. این کسالت بارترین کاری بود که می توان تصور کرد. اما یکی از کارکنان مسن تر آنجا که بسیار باهوش بود را واقعا دوست داشتم و همیشه در زمان ناهار گفتگوهای فوق العاده‌ای با هم داشتیم. او راننده لیفتراک بود و همیشه در زمان کار لبخند بر لب داشت. او به من می گفت که تا می توانم تلاش کنم و تحت هر شرایطی در کاری که انجام می‌دهم بهترین باشم. هنگامی که در انبار بود، شور و شوق از او می‌بارید. این باعث می‌شد که همه احساس خوبی داشته باشند. هر وقت که با کسی در مورد کار صحبت می‌کنم، به او فکر می‌کنم.

نام: Heidi Zak

شرکت: ThirdLove

انگیزه: تصور می‌کنم چیزی که بیشتر از همه الهام بخش من است، مشتریان‌مان هستند. من زمان خاصی را برای خواندن چت‌های مشتریان اختصاص می‌دهم؛ البته که دیدن نظرات مثبت فوق‌العاده است، اما از چیزهایی که می‌توانیم برای بهبود آنها تلاش کنیم هم بهره فراوانی عاید ما می‌شود. من آن گفتگوها را می‌خوانم و برای تغییر و بهتر کردن شرایط و توسعه محصولات بر اساس آن بازخوردها انگیزه بدست می‌آورم. این همه روزه الهام بخش من است.

نام: Jennie Ripps

شرکت: Owl’s Brew

انگیزه: این واقعیت که هر روز یک روز تازه است به من انگیزه می‌دهد. من واقعا معتقدم که در هر روز فرصتی نهفته است، علی الخصوص هنگامی که برای توسعه کسب و کار خود فعالیت می‌کنید. واقعا نمی توان اتفاقات پیش رو را پیش‌بینی کرد و من همیشه سرشار از هیجان و اشتیاق از خواب بر می‌خیزم.

نام: David Bladow

شرکت: BloomThat

سفر تحول آفرین: الهام بخش من در حقیقت الن ماسک (Elon Musk) است. به عقیده من او باعث می‌شود که مردم فکر خود را پرورش دهند و به دنبال شاهکارهای متفاوتی باشند که برای بشر سودمند است. انگیزه دادن به مردم برای فکر کردن به ایده‌های متهورانه ارزشمند است. هدف من این نیست که مردم را به مریخ ببرم، اما به طور کلی کار ارزشمندی است.

اما پدربزرگ من اهل داکوتای شمالی بود، هشت کلاس سواد داشت و سوار بر یک واگن باری به کالیفرنیا آمد تا خودش را به موفقیت برساند. او چند فروشگاه فروش لوازم منزل راه‌اندازی کرد و در اوج کار خود، ۱۰ فروشگاه داشت. او کسی بود که از صفر شروع کرد. شجاعت او همیشه برای من الهام بخش بوده است.

نام: Jeff Chapin

شرکت: Casper

انگیزه: شهروندان خوب الهام بخش من هستند، منظورم افرادی است که به جامعه خود کمک می‌کنند. جامعه برای عملکرد مناسب به شدت به شهروندان خوب خود متکی است، اما زیاد راجع به این موضوع صحبت نمی‌شود. آنها در سراسر کشور حضور دارند و رخنه هایی که دولت از سر و سامان دادن به آنها عاجز است را پر می کنند. افرادی که خود را وقف کمک به حفظ جامعه خود می‌کنند به شدت من را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

نام: Gavin Armstrong

شرکت: Lucky Iron Fish

انگیزه: ایجاد تحول و توانمندسازی مردم. من واقعا به قدرت یک –یک فرد و یک عملی که می تواند چنان اثر فزاینده ای داشته باشد که تحول بیافریند– اعتقاد دارم.

نام: Oliver Kharraz

شرکت: Zocdoc

انگیزه: این حقیقت که تغییر امکانپذیر است. هنگامی که به گذشته نگاه می کنیم و می‌بینیم که علیرغم مشکلات چه دستاوردهایی داشته ایم؛ این واقعا فوق العاده است. این واقعیت که اجداد ما توانستند از چنگال  دیکتاتوریِ مستحکمی که چندهزار سال یک قاره را تحت سیطره خود داشت آزاد شوند و کشوری را بر مبنای نظارت و موازنه و درک طبیعت انسانی برپا کنند خارق العاده است. این معیار و مقیاس بالایی را برای آیندگان بنا نهاد که هر مشکلی در مقایسه با آن قابل حل به نظر می‌رسد.

نام: Tim Chen

شرکت: Nerdwallet

انگیزه: من واقعا از امکان تغییر و اینکه چطور می‌توان فرصتی برای تغییر و تحول به دست آورد انگیزه کسب می‌کنم. من اعتقاد دارم که این تغییر با ترکیب این موارد آغاز می شود: اثبات اینکه چیزی امکان‌پذیر است، اظهار و آشکار کردن آن برای افراد متناسب و پس از آن برداشتن مشعل و ادامه دادن. روش درست برای تحقق چنین شرایطی، آماده سازی زمینه برای بالفعل شدن پتانسیل‌ها و توانمند کردن مردم در این راستا است.

کسب درآمد . استارت‌‌آپ . افراد موفق . انگیزه . انگیزه در کسب و کار .  انگیزه کارآفرینی  . حفظ انگیزه  . کارآفرینان موفق . موسسان کسب و کار های موفق

تاریخ ارسال: یکشنبه 14 آبان 1396 ساعت 22:49 | نویسنده: کسب و کار | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد